0
0,00грн
ru / ua

Інтернет-магазиг тел. 044 303-98-49

вхід/реєстрація
Новинки
Бинт еластичний "Білосніжка" з текст. застібкою, 8см*5м, середньої розт

99.0 грн

Бинт еластичний "Білосніжка" з текст. застібкою, 8см*4м, середньої розт

86.0 грн

Бинт еластичний "Білосніжка" з текст. застібкою, 8см*1м, середньої розт

45.0 грн

Пов'язки для гомілковостопного суглоба

Пов'язка еластична для гомілковостопного суглоба ТМ "Білосніжка"

Ціна: 55.0 грн

Розтягнення зв'язок гомілкостопу - це механічне пошкодження, в більшості випадків частковий розрив зв'язок гомілкостопа.  Зв'язки гомілкостопа - це сполучнотканинні тканини, які з'єднують кістки гомілки і стопи.  У гомілковостопному суглобі зв'язки виконують роль тяжа, тобто забезпечують стабільність кісток ноги.  Травму гомілкостопа складно діагностувати.  Як правило на рентгені мікро-розтягування практично не видно, але вони дуже небезпечні особливо для професійних спортсменів.  Складність травми прямо залежить від кількості травмованих (надірваних) сухожиль.  В основі розтягнення зв'язок гомілкостопу відрізняється від інших розтягувань тим, що в цьому випадку пошкоджуються виключно зв'язки, без розриву м'язів.

Причини розтягування гомілковостопних зв'язок

Найчастіше травми гомілкостопа, а саме розтяжки відбуваються через механічні пошкодження, тобто падіння або удари, іноді причиною розтягування гомілковостопних зв'язок може стати різкий поворот або дуже сильне навантаження на суглоби (поширене серед бодібілдерів).  Коли лікарі діагностують вивих це означає, що стався повний розрив зв'язок гомілковостопного суглоба.  Також є думка, що людина може народитися зі схильністю до подібних травм (вивихи, розтягнення), причиною тому є генетичний дефект сполучних тканин.

Симптоми розтягування гомілковостопних зв'язок

У більшості випадків зовнішні симптоми часткового надриву зв'язок для діагностування - це набряклість і синець, суглоб не рухається або рухається надто легко.

Симптоми можуть варіюватися в залежності від складності травми.  Люди які отримували таку травму раніше можуть не відчувати біль в разі повторної травми, в цьому випадку симптомом є зайва рухливість суглоба.

Лікування і профілактика

Після діагностування практично на всіх етапах реабілітації хворий повинен використовувати бандаж гомілковостопного суглоба або пов'язки гомілкостопа.  Яку пов'язку краще вибрати?  В ідеалі тип (компресію) фіксатора гомілковостопного суглоба, а також щільність полотна вибирає доктор.  Від пов'язки буде залежати те, наскільки швидко пацієнт піде на поправку.